Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
Dzis tez mialem niezla seje wziela z toni na 60metrach wyciagla mi ze 30 metrow zylki . Hamulec ladnie pracowal wyciagala zylke jak bym mial motorowke zapieta wedka przycisnieta do burty lodzi anie podniesc i pzdek zyla poszla w okolicach najwiekszej przelotki i poszla z 200kramowym pikerem i prawie100 metrach zylki .szkoda ze plecionki nie nie da sie w tym miejscu zastosowac bo skaly przecieraja i bliskosc lin potrzymujacych hodowle i jak zaczep to urwac bieda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(jaraz)
Nowicjusz
Panowie jakie macie wędki do połowów z brzegu?? Moja ostatnio strzelila na łączeniu, mysle ze z mojej winy. Zamierzam kupić nową i zastanawialem sie nad tą www.wedkarskisprzet.pl/product_info.php?products_id=2684{2}38

Ma albo mial ktos taka wedke, jak sie sprawuje w praktyce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Z opisu to niezły sprzęt , w norwegi w tej cenie bez problemu kupisz dobrą wędkę , o tej porze roku sklepy wędkarskie robią wyprzedaże do 50 %
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
Dawno mnie tu nie bylo skupilem sie na nocnych polowach i sa efekty zlowilem dwa rekiny
pilogon
slicznne rekiny niezwykle rzadkie po zdjeciach powedrowaly do wody
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
A nie masz przypadkiem zdjęcia całej ryby? (rekina)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
Mam nawet kilka zdjec kumpel mi zrobl swoim aparatem bo moja kom miala problemy chyba z wilgocia juz mi je przeslal ale nie zabadzo chca wejsc na moj profil a tu umiescic to jeszcze ciezej ale bede kontynlowal moze sie uda
ciekawy i sliczny rekn w takie centki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów

(jaraz)
Nowicjusz
czekamy na fotki tych okazow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Michał W
(Wozik87)
Wiking
Ja używam Cormoran Seacor Mega surf 4,5m 3 skladowe do 200gr sprawują się bardzo dobrze kolega kupił do 250gr bo mój model był akurat niedostępny i też nie narzeka, różnice w ładowaniu są niewielkie, do tego najwyższy plażowy stojak daiwy Spining Daiwa wildcast 3,65 20-60gr (ciężko dostępny) kołowrotek daiwa lexa, puki co jestem zadowolony przesiadka była z Daiwy exceler 3.1m
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Grzegorz Ostapowicz
(grzechu73)
Stały Bywalec
Zdjecia rekinow pilogonow sa na moim profilu
moze jakas wycieczke na rekiny ?
prawdopodobienstwo zlowienia spore
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
A co wy potem z tymi wszystkimi rybami robicie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok